More

  Al Nassr nuk ndalet me Ronaldon, kërkon yllin argjentinas të PSG

  Skuadra nga Arabia Saudite, Al Nassr bëri mbrëmë zyrtare transferimin e superyllit, Cristiano Ronaldo.

  Al Nassr dhe Ronaldo arritën marrëveshje dy vjeç e gjysmë së bashku, ku ylli portugez do të përfitojë plot 200 milionë euro në vit.

  Por, si duket Al Nassr është i vendosur mos të ndalet me transferimeve të yjeve të futbollit evropian.

  Siç bëhet e ditur nga “Tutto Mercato Web”, Al Nassr është i interesuar që të transferojë edhe yllin e Paris Saint-Germain, Maurio Icardi

  Icardi momentalisht është i huazuar te skuadra e Galatasarayt, me të cilën ka kontratë deri në qershor të vitit 2023.

  Në gjashtë paraqitje në këtë sezon në të gjitha garat, Maurio Icardi ka arritur të regjistrojë katër gola dhe tre asistime mbi emrin e tij.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...