More

  Aksident i rëndë në dalje të Shkupit

  🚨LAJMI I FUNDIT, i përditësuar

  Një aksident i rëndë me pasoja fatale në dalje të Shkupit, rrugës për Kosovë. Siç njoftohet nga vendngjarja në aksident ka humbur jetën 1 person.
  Para pak koje media të shumta kanë njoftuar për një person me kokë të prerë krejtesisht i shtrirë në dalje të Shkupit në autostradë në drejtim për Kosovë.
  Aktualisht në vend ngjarje ndodhet policia por nuk ka të dhëna shtesë. /Derveni.mk

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Drejtor i ri i Spitalit Psikiatrik në Shkup emërohet Muhsin Arifi

  Drejtor i ri i Spitalit Psikiatrik në Shkup është emëruar Muhsin Arifi, njofton derveni.mk. ”Të dashur miq,kolegë,bashkëpunëtor... Jam i nderuar të...

  Alternativa : Çfarë feston BDI-ja?

  Ali Ahmeti dhe partia e tij sot po kremtojnë 21 vjet funksionimi si parti politike, prej të cilave 20...

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator për Energjetik publikoi çmimet e reja të derivateve të naftës që do të hyjnë në fuqi nga...

  Ndërpritet komunikacioni hekurudhor në Maqedoni, punëtorët kërkojnë pagat e muajt prill

  Qarkullimi hekurudhor i udhëtarëve dhe mallrave në vend është ndërprerë që nga mëngjesi i sotëm pasi punonjësit e mirëmbajtjes...
  WordPress Ads