More

  Aksident i rëndë në dalje të Shkupit

  🚨LAJMI I FUNDIT, i përditësuar

  Një aksident i rëndë me pasoja fatale në dalje të Shkupit, rrugës për Kosovë. Siç njoftohet nga vendngjarja në aksident ka humbur jetën 1 person.
  Para pak koje media të shumta kanë njoftuar për një person me kokë të prerë krejtesisht i shtrirë në dalje të Shkupit në autostradë në drejtim për Kosovë.
  Aktualisht në vend ngjarje ndodhet policia por nuk ka të dhëna shtesë. /Derveni.mk

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...