More

  ​Liverpool e bën Coutinhon lojtarin më të paguar në skuadër

  ​Liverpool e bën Coutinhon lojtarin më të paguar në skuadër

  Klubi anglez është i gatshëm t’i ofrojë rritje page Philippe Coutinhos.

  Liverpooli do t’ia mbyll dyert Barcelonës për Coutinhon. Siç raportojnë mediat në Angli, klubi nga Anfield, është i gatshëm që ta bëjë brazilianin lojtarin më të paguar në skuadër me kontratën e re që do t’ia ofrojnë në ditët në vazhdim.

  Bisedimet për marrëveshjen e re tashmë kanë nisur dhe në kontratë nuk pritet që të përfshihet asnjë klauzolë largimi për lojtarin, pasi që ‘The Reds’ synojnë që ta mbajnë atë sa më gjatë në klub.

  Coutinho ka qenë një prej futbollistëve kryesorë të Liverpoolit në këto vitet e fundit dhe në dy sezonet paraprake ai është zgjedhur si më i miri i vitit te ‘The Reds’.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...