More

  ​Elsa e Victoria’s Secret shfaq linjat perfekte në Meksikë (Foto)

  ​Elsa e Victoria’s Secret shfaq linjat perfekte në Meksikë (Foto)

  Ajo ka trupin që konsiderohet ndër më të përkryerit në planet.

  Super modelja e “Victoria’s Secret”, Elsa Hosk ka shijuar të shtunën në plazhet e mrekullueshme më rërë të bardhë të Meksikës.

  Bukuroshja 28 – vjeçare ka shfaqur linjat e saj perfekte e veshur me bikini ngjyrë të bardhë.

  Elsa besohet se do të jetë sensacioni i ri i modelizmit, pas Gigi Hadid.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...

  Talat Xhaferi: Shkruam histori, gjeneratat e reja ta vazhdojnë dhe ta përsosin

  Tani më ish kryeministri Talat Xhaferi, në rrjetin social facebook ka falënderuar të gjithë për mbështetjen në këto ditë...

  Moti i lig dëmton të mbjellat/ Bujqët e Straçincës: Puna e disa muajve shkoi dëm në pak minuta

  Mijëra hektarë të mbjella janë demtuar nga moti i ligë i një ditë më parë. Ekipi ynë vizitoi fshatin...