More

  ​Elsa e Victoria’s Secret shfaq linjat perfekte në Meksikë (Foto)

  ​Elsa e Victoria’s Secret shfaq linjat perfekte në Meksikë (Foto)

  Ajo ka trupin që konsiderohet ndër më të përkryerit në planet.

  Super modelja e “Victoria’s Secret”, Elsa Hosk ka shijuar të shtunën në plazhet e mrekullueshme më rërë të bardhë të Meksikës.

  Bukuroshja 28 – vjeçare ka shfaqur linjat e saj perfekte e veshur me bikini ngjyrë të bardhë.

  Elsa besohet se do të jetë sensacioni i ri i modelizmit, pas Gigi Hadid.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...