More

  Vazhdojnë talljet në facebook: Linda Morina Kryetare konsesuale e Lëvizjes Besa

  Zhvillimet e fundit që po ndodhin në Lëvizjen Besa , përçarjeve të thella dhe ndarjes në dy pjesë të partisë , gjegjësisht “Besa e Shkupit” dhe “Besa e Tetovës” nuk i ka munguar as tallja e shumë qytetarëve , njofton derveni.info.

  Ditëve të fundit po qarkullojnë zëra se Lëvizja Besa duhet të vendos një kryetar konsesual i pranueshëm për të dyja krahët , e qytetarët në rjetin social facebook e kanë përmendur Linda Morinën.Sigurisht se kjo nuk është e vërtetë , por e gjitha është në vazhdën e talljes së qytetarëve karshi Lëvizjes Besa.

  Mbetet të shihet ditëve në vijim se si do përfundoj gjith kjo katrahurë që po mbretron në Lëvizjen Besa dhe se a do të mund të gjejnë kryetar të pranueshëm për të dyja palët./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...