More

  Vazhdojnë talljet në facebook: Linda Morina Kryetare konsesuale e Lëvizjes Besa

  Zhvillimet e fundit që po ndodhin në Lëvizjen Besa , përçarjeve të thella dhe ndarjes në dy pjesë të partisë , gjegjësisht “Besa e Shkupit” dhe “Besa e Tetovës” nuk i ka munguar as tallja e shumë qytetarëve , njofton derveni.info.

  Ditëve të fundit po qarkullojnë zëra se Lëvizja Besa duhet të vendos një kryetar konsesual i pranueshëm për të dyja krahët , e qytetarët në rjetin social facebook e kanë përmendur Linda Morinën.Sigurisht se kjo nuk është e vërtetë , por e gjitha është në vazhdën e talljes së qytetarëve karshi Lëvizjes Besa.

  Mbetet të shihet ditëve në vijim se si do përfundoj gjith kjo katrahurë që po mbretron në Lëvizjen Besa dhe se a do të mund të gjejnë kryetar të pranueshëm për të dyja palët./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...