More

  VARDARI NISË TË DALË NGA SHTRATI NË DISA VENDE

  Reshjet e vazhueshme të shiut janë duke e mbushur në maksimun shtratin e lumit Vradar. Tashmë në disa vende, uji është duke e tjekaluar shtarin dhe duke u shtirë në hapësira më të gjera, raporton SHENJA.

  Ndërkohë, nga Drejtoria për Punë Hidreometrologjike presin rritje të shpejtë të nivelit në lumenjtë Treska, Radika, Sateska, Kiçevska, rrjedha e epërme e Vardarit dhe degët e tyre. /SHENJA/

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...