More

  Theret me thikë 24 vjeçari nga Gërçeci në afërsi të sheshit Skenderbe

  Persona të panjohur , mbrëmë rreth orës 23:30 kanë goditur me thikë në pjesën e zemrës personin M.B (24) vjeç nga f.Gërçec , transmeton Zhurnal.

  Siç vërtetuan sot nga policia , personi është sulmuar në një kafene në afërsi të Sheshit Skenderbej në Shkup.

  I lënduari është transferuar në Qendrën Klinike në Shkup , ku i është ofruar ndihma mjeksore dhe gjendet jashtë rrezikut për jetë.

  Po ndërmeren masa për zbardhjen e rastit thuhet në rregimin e policisë.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...