More

  Shoqata “Porta Skupi” Shkup – mbolli 100 fidane për ruajtjen e ambientit

  Shoqata “Porta Skupi” Shkup, mbajti aktivitetin ekologjik me moton “Të kujdesemi për mjedisin jetësor dhe fëmijët e rrethit tonë”. Ky aktivitet ekologjik u realizua në bashkëpunim me shkollën “Bajram Shabani” – Kondovë, me c’rast u mbollën mbi 100 fidane të reja për t’ju përkushtuar në mënyrë të denjë edukimit, sensibilizimit, dhe përfshirjes së gjenratave të reja për ruatjen e ambientit të pastërt në rrethinë ku jetojnë dhe veprojnë.
  Shoqata “Porta Skupi” Shkup këtë aktivitet e ka relizuar në bashkëpunim me Ministrinë e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor.
  Shoqata “Porta Skupi” Shkup, gjatë vitit realizon aktivitete të ndryshme nga sfera e kulturës, traditës, folklorit dhe aktivitete ekologjik.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...