More

  ShMQSh Saraj-Shkup ndau dëftesat për gjeneratën e parë 2016/2017

  Sot në hapësirat e ShMQSh SARAJ-Shkup në mënyrë solemne u bë dhënia e dëftesave të viteve të para për gjeneratën e parë të vitit shkollor 20016/17 , njofton derveni.info.

  Njëkohësisht nga ana e drejtorit u bë dhënia e MIRËNJOHJEVE për nxënësit e shkëlqyer dhe të dalluar në fusha të ndryshme gjatë vitit shkollor dhe sigurimi i bursave për disa nxënës të talentuar . /derveni.info/

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...