More

  Shënohet patronati i Shkollës së Mesme të Sarajit

  Sot u shënua  e patronati i shkollës së mesme të Sarajit.Manifestimi është mbajtur në teatrin për fëmijë në Shkup në praninë e gjithë prindërve dhe nxënësve të shkollës.

  Fjalë rasti pati edhe  kryetari Bexheti ku tha: “fillimisht do doja që gjithë mësimdhënësve të ua urojë 22 nëntorin ditën e Alfabetit pa kontributin e të cilëve nuk do të kishim ardhmëri” .

  Kryetari Bexheti ka thënë se shkolla e mesme në Saraj është dhe do të jetë vatër ku do të dalin shumë gjenerata të suksesshme.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...