More

  Shënohet patronati i Shkollës së Mesme të Sarajit

  Sot u shënua  e patronati i shkollës së mesme të Sarajit.Manifestimi është mbajtur në teatrin për fëmijë në Shkup në praninë e gjithë prindërve dhe nxënësve të shkollës.

  Fjalë rasti pati edhe  kryetari Bexheti ku tha: “fillimisht do doja që gjithë mësimdhënësve të ua urojë 22 nëntorin ditën e Alfabetit pa kontributin e të cilëve nuk do të kishim ardhmëri” .

  Kryetari Bexheti ka thënë se shkolla e mesme në Saraj është dhe do të jetë vatër ku do të dalin shumë gjenerata të suksesshme.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...