More

  Shefi i NATOS Stoltenberg takon vetëm Kryetarin e BDI-së , nga pala shqiptare

  Në kuadër të vizitës së tij sot në Shkup, sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg sot do të takojë edhe liderët e partive politike.

  Por në agjendën e tij ai ka paraparë të takojë vetëm liderin e BDI-së, Ali Ahmeti nga pala shqiptare.Ai do të takohet edhe me liderin e opozitës Kryetarin e Vmro-së Hristian Micevski.

  Paraprakisht do të takohet edhe me kryeparlamentarin Talat Xhaferi, ndërsa në kuadër të agjendës është edhe fjalimi në Kuvend.  Vizita e të parit të Aleancës mbyllet me takimin në Qeveri me kryeministrin Zoran Zaev, ku në ora 15.00 do të ketë një konferencë të përbashkët me mediat.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...