More

  Sela: BESA herë me “Mozheme” herë me Mickovskin

  Ish kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin Click Plus ka folur për situatën në të cilën ndodhet ASH, duke potencuar se partia e tij është e vetmja parti shqiptare që për kaq vite kanë zgjedhur një problem që askush se ka teajtuar as inicuar ajo e nënshtetësisë.

  Sela duke folur për premtimet ka folur edhe për BDI-në dhe kryeministrin shqiptarë premtim i parealizuar.

  Sela hodhi akuza ndaj Lëvizjes Besa, duke theksuar se kjo parti bën reciklim të premtimeve kurë ishte me koalicionin “Mozheme” premtonte futjen e shqiptarëve në letër njoftime ndërsa sot nga këndi me VMRO-në ju premton ndryshimin e 20%.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Mbyllen edhe 10 markete që nuk kanë zbritur çmimet!

  Drejtori i Inspektoratit Shtetëror të Tregut, Goran Trajkovski njoftoi sot, se kanë mbyllur edhe 10 markete të tjera në...

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë...
  WordPress Ads