More

  Saraj, i biri gjen babain të vdekur në mal

  Dje, rreth orë 07:30 në Stacionin e Policisë në Saraj, T.A. ka njoftuar se në pjesën malore të Gërçecit të Epërm të Komunës së Sarajit ka gjetur babain, E.O. (69 vj.) nga fshati Gërçec, të vdekur, i cili më 20.11.2017 ka qenë i paraqitur si i humbur, njofton Portalb.mk.

  Siç bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), është kryer kontroll në vendin e ngjarjes nga SPB Shkup dhe me urdhër të prokurorit Publik, trupi i të pajetit është dorëzuar për obduksion.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...