More

  Saraj, i biri gjen babain të vdekur në mal

  Dje, rreth orë 07:30 në Stacionin e Policisë në Saraj, T.A. ka njoftuar se në pjesën malore të Gërçecit të Epërm të Komunës së Sarajit ka gjetur babain, E.O. (69 vj.) nga fshati Gërçec, të vdekur, i cili më 20.11.2017 ka qenë i paraqitur si i humbur, njofton Portalb.mk.

  Siç bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), është kryer kontroll në vendin e ngjarjes nga SPB Shkup dhe me urdhër të prokurorit Publik, trupi i të pajetit është dorëzuar për obduksion.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...