More

  Rinia e Krushopekut e organizuar sot pastron fshatin përreth lumit Treska

  Sot , Rinia e Krushopekut në mënyrë të organizuar filloi pastrimin e fshatit përeth lumit Treska , njofton derveni.info.

  Në mungesë të interesimit të institucioneve lokale , duket se rinia e fshatit po bën punën e  organeve kompetente lokale.

  Sido që të jetë , kjo është një iniciativë për tu përshendetur dhe për tu mar shembull nga të tjerët./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads