More

  Rinia e Gllumovës ka një Apel shumë të rëndësishëm

  Apel për të gjithë banorët e Dërvenit;
  Kush ka nevoj për pako-ushqimore ose din ndonjë familje në nevojë, le të na kontaktoj direkt: 071 354 954 / 070 352 760.

  Përparsi do të kenë Jetimat, personat invalidë/të sëmur/me të meta , familjet tjera skamnore.

  Ju faleminderit për mirkuptimin. Gjithashtu apeli vazhdon edhe për njerëzit e vullnetit të mirë-Donatorët Zoti i shpërbleft që të gjith!
  Me respekt Rinia e Gllumovës.
  #NdihmoEdheTi , thuhet në postimin e tyre në facebook./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads