More

  Rinia e Gllumovës ka një Apel shumë të rëndësishëm

  Apel për të gjithë banorët e Dërvenit;
  Kush ka nevoj për pako-ushqimore ose din ndonjë familje në nevojë, le të na kontaktoj direkt: 071 354 954 / 070 352 760.

  Përparsi do të kenë Jetimat, personat invalidë/të sëmur/me të meta , familjet tjera skamnore.

  Ju faleminderit për mirkuptimin. Gjithashtu apeli vazhdon edhe për njerëzit e vullnetit të mirë-Donatorët Zoti i shpërbleft që të gjith!
  Me respekt Rinia e Gllumovës.
  #NdihmoEdheTi , thuhet në postimin e tyre në facebook./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...