More

  Realizohet Tregu i Shkollës , pranë Shkollës Fillore “Bajram Shabani” në Kondovë

  Sot nxënësit e klasave të pesta realizuan tregun e shkollës pranë Shkollës Fillore “Bajram Shabani” në Kondovë , njofton derveni.info.

  I gjithë organizimi ishte me qëllim humanitar.

  Me të hollat e grumbulluara nxënësit vendosen të blejnë gjëra ushqimore dhe higjienike për një familje me nevoja.
  I falenderojmë të  gjithë nxënësit dhe prindërit që morën pjesë dhe mundësuan realizimin e këtij aktiviteti humanitar , shkruan në profilin e saj në facebook mësuesja Besa Morina./derveni.info

   

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...