More

  Realizohet Tregu i Shkollës , pranë Shkollës Fillore “Bajram Shabani” në Kondovë

  Sot nxënësit e klasave të pesta realizuan tregun e shkollës pranë Shkollës Fillore “Bajram Shabani” në Kondovë , njofton derveni.info.

  I gjithë organizimi ishte me qëllim humanitar.

  Me të hollat e grumbulluara nxënësit vendosen të blejnë gjëra ushqimore dhe higjienike për një familje me nevoja.
  I falenderojmë të  gjithë nxënësit dhe prindërit që morën pjesë dhe mundësuan realizimin e këtij aktiviteti humanitar , shkruan në profilin e saj në facebook mësuesja Besa Morina./derveni.info

   

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...