More

  Qytetari denoncon : Në Kondovë nuk pastrohen mbeturinat

  Një qytetarë i vendbanimit Kondovë , sot deri te redaksia jonë shprehi indinjatën e tij se sot e martë ku zakonisht Ndërmarja Publike Komunale nuk ka ardhur ti pastroj mbeturinat.

  “Ata gjithëher na drejtohen ne se nuk i paguajmë faturat e mbeturinave , por ata asnjëher nuk janë të saktë për ti pastruar mbeturinat.Kjo punë nuk shkon kështu , duhet transparencë nga dyja anët” theksoi banori nga Kondova.

  Në vazhdim ju sjellim edhe fotot që i dërgoi ky banor

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...