More

  Qytetari denoncon : Në Kondovë nuk pastrohen mbeturinat

  Një qytetarë i vendbanimit Kondovë , sot deri te redaksia jonë shprehi indinjatën e tij se sot e martë ku zakonisht Ndërmarja Publike Komunale nuk ka ardhur ti pastroj mbeturinat.

  “Ata gjithëher na drejtohen ne se nuk i paguajmë faturat e mbeturinave , por ata asnjëher nuk janë të saktë për ti pastruar mbeturinat.Kjo punë nuk shkon kështu , duhet transparencë nga dyja anët” theksoi banori nga Kondova.

  Në vazhdim ju sjellim edhe fotot që i dërgoi ky banor

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...