More

  Prej sot shtrenjtime të reja të cigareve në Maqedoni

  Një paketë e cigareve të llojit Vest Kompakt prej sot do të shiten për 5 denarë më shtrenjtë se deri tani. Prej sot, për 5 denarë janë shtrenjtuar edhe të gjitha llojet e cigareve Rodeo.

  Pronarët e supermarketeve thonë se kanë marrë paralajmërime se gjatë ditës së nesërme pritet valë e shtrenjtimeve edhe të llojeve tjera të cigareve.

  Ka gjasa që me këtë të mos përfundojnë shtrenjtimit e cigareve. Pas dy javëve, më 1 korrik do të shtrenjtohet për 4 denarë akciza për një kuti cigaresh. Nuk ka informacione nëse prodhuesit do ta rrisin sërish çmimin, ose rritja e akcizës do të kompensohet me shtrenjtimin e sotëm.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...