More

  Panairi i bizneseve në komunën e Sarajt 2017 , organizuar nga Fondacioni ALBIZ

  Fondacioni Albiz  më 23 Dhjetor 2017 (e shtunë) organizon “Panairin e bizneseve të komunës së Sarajit”, si dhe në promovimin e katalogut të kompanive nga kjo komunë, edicioni 2017 që do të mbahet në hapësirat e Restaurantit Korabi- Saraj.

  Vizitorët do të kenë mundësi që panairin ta vizitojnë nga ora 10:00 deri më 16:30. Еventi solemn dhe promovimi i katalogut do zhvillohet me fillim në ora 11:00.

  Ky panair është eveniment tradicional që realizohet në kuadër së Komunës Sarajit dhe ka për qëllim promovimin dhe afirmimin e bizneseve që gravitojnë apo kanë origjinë nga kjo komunë.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...