More

  Nxënësit e Shkollës fillore “Bajram Shabani” në Kondovë , pastruan rrugët lokale

  Nxënësit e Shkollës fillore “Bajram Shabani” në Kondovë , nën kordinimin e arsimtarit Mexhait Ameti pastruan rrugët lokale , gjegjësisht rrugën afër varezave , te objekti shkollor si dhe rrugën për te xhamija , njofton derveni.info.

  Ky aksion është ndërmarë me qëllim pastrimin e rrugëve nga mbeturinat që hudhen , si dhe i kontribon pastrimit të ambientit.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...