More

  Nxënësit e Shkollës fillore “Bajram Shabani” në Kondovë , pastruan rrugët lokale

  Nxënësit e Shkollës fillore “Bajram Shabani” në Kondovë , nën kordinimin e arsimtarit Mexhait Ameti pastruan rrugët lokale , gjegjësisht rrugën afër varezave , te objekti shkollor si dhe rrugën për te xhamija , njofton derveni.info.

  Ky aksion është ndërmarë me qëllim pastrimin e rrugëve nga mbeturinat që hudhen , si dhe i kontribon pastrimit të ambientit.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads