More

  “Npk Saraj” intervenoi në disa zona për menjanimin e ujit

  Pas reshjeve të shiut mbrëmë që kapluan vendin, “Ndërmarja Komunale Publike Saraj” ka intervenuar për menjanimin e ujit në vende e mes tjerash edhe rrugën që lidhet me autostradën kryesore, njofton portali Zyrtare.

  Nga NPK Saraj njoftuan se ekipi i tyre po punon edhe në disa fshatra tjerë të Komunës së Sarajit dhe është në përcjellje të vazhdueshme të situatës aktuale dhe do të ndërmer të gjitha masat e nevojshme.

  Ndyrshe rreshjet e shumta të shiut kanë bllokuar fshatin Paniçar .

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...