More

  “Npk Saraj” intervenoi në disa zona për menjanimin e ujit

  Pas reshjeve të shiut mbrëmë që kapluan vendin, “Ndërmarja Komunale Publike Saraj” ka intervenuar për menjanimin e ujit në vende e mes tjerash edhe rrugën që lidhet me autostradën kryesore, njofton portali Zyrtare.

  Nga NPK Saraj njoftuan se ekipi i tyre po punon edhe në disa fshatra tjerë të Komunës së Sarajit dhe është në përcjellje të vazhdueshme të situatës aktuale dhe do të ndërmer të gjitha masat e nevojshme.

  Ndyrshe rreshjet e shumta të shiut kanë bllokuar fshatin Paniçar .

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...