More

  NPK “Saraj” aksion për pastrimin e rrugës kryesore në Saraj , i pranishëm edhe drejtori Sabahudin Rustemi

  Ndërmarja Komunale Publike ‘Saraj’, ka ndërmar një aksionë për pastrimin e rrugës kryesore në Saraj , njofton derveni.info.

  Aksione të tilla do të organizohen në vazhdimësi për të pasur rrugë të pastërta dhe një ambient më të pastër ekologjik në territorin e Komunës së Sarajit , paralajmërojnë nga NPK “Saraj” .

  Vlen të theksohet se në të gjitha  aksionet  është i pranishëm edhe vetë drejtori i NKP ‘Saraj’ Sabahudin Rustemi./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads