More

  NPK “Saraj” aksion për pastrimin e rrugës kryesore në Saraj , i pranishëm edhe drejtori Sabahudin Rustemi

  Ndërmarja Komunale Publike ‘Saraj’, ka ndërmar një aksionë për pastrimin e rrugës kryesore në Saraj , njofton derveni.info.

  Aksione të tilla do të organizohen në vazhdimësi për të pasur rrugë të pastërta dhe një ambient më të pastër ekologjik në territorin e Komunës së Sarajit , paralajmërojnë nga NPK “Saraj” .

  Vlen të theksohet se në të gjitha  aksionet  është i pranishëm edhe vetë drejtori i NKP ‘Saraj’ Sabahudin Rustemi./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...