More

  NJË MJET SHPËRTHYES ËSHTË HEDHUR NË NJË SHTËPI NË SARAJ

  Një mjet shpërthyes është aktivizuar gjysmë ore para mesnate në oborrin e një shtëpie në Saraj të Shkupit.
  Si pasoj e shpërthimit është dëmtuar një pjesë e shtëpisë dhe makinës së pronarit. Në incidentin nuk ka persona të lënduar.
  Siç ka informuar MPB, ngjarjen në polici e ka denoncuar pronari i shtëpisë M.D nga Saraji në orën 23:40.
  Hetim në vendngjarje kanë bërë ekipe të SPB Shkup dhe sektorit për antiterrorizëm.
  Tani për tani nuk ka informacione kush dhe përse e ka hedhur mjetin shpërthyes në oborrin.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...