More

  NJË MJET SHPËRTHYES ËSHTË HEDHUR NË NJË SHTËPI NË SARAJ

  Një mjet shpërthyes është aktivizuar gjysmë ore para mesnate në oborrin e një shtëpie në Saraj të Shkupit.
  Si pasoj e shpërthimit është dëmtuar një pjesë e shtëpisë dhe makinës së pronarit. Në incidentin nuk ka persona të lënduar.
  Siç ka informuar MPB, ngjarjen në polici e ka denoncuar pronari i shtëpisë M.D nga Saraji në orën 23:40.
  Hetim në vendngjarje kanë bërë ekipe të SPB Shkup dhe sektorit për antiterrorizëm.
  Tani për tani nuk ka informacione kush dhe përse e ka hedhur mjetin shpërthyes në oborrin.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads