More

  Ngjitëset e tabelave “NMK” shiten në internet për 50 denarë

  Ngjitëset e tabelave “NMK” u shfaqën në shitje në faqet e internetit, me çmim prej 50 denarë.

  Ndërsa ka një nxitim në stacionet e kontrollot teknik, disa faqe kanë shfaqur postime që ofrojnë ngjitëse edhe me dërgesë në adresën e shtëpisë me kargo, dhe gjithashtu pretendojnë se janë rezistente ndaj ndikimeve të jashtme.

  Paraprakisht, Ministria e Punëve të Brendshme kishte vendosur që ngjitësit me shenjën NMK të jenë në përgjegjësi të Ministrisë së Punëve të Brendshme.

  “Ngjitëset do të jenë falas për qytetarët dhe do të duhet të ngjiten në targa”, njoftoi ministria javën e kaluar.

  Stacionet e kontrollit teknik janë të mbushura me njerëz këto ditë.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...