More

  Perotti kërkon trofe me Romën

  Skuadra italiane Roma është duke kaluar një moment të mirë në Serie A.

  ‘Giallorosët’ kanë gjashtë fitore në shtatë takimet e fundit dhe janë konkurrent për titullin e kampionit.

  Sulmuesi argjentinas i Romës, Diego Perotti ka thënë se dëshiron të fitojë trofe këtë vit me Romën.

  “Jemi në garë për tre trofe të ndryshëm, Serie A, Ligën e Evropës dhe Kupën e Italisë”.

  “Dëshira jonë është të triumfojmë në Serie A dhe në Evropë, por nuk do ta largojmë vëmendjen as nga Kupa e Italisë”, deklaroi Perotti.

  “Skuadra është duke luajtur mirë, mirëpo ne dëshirojmë të fitojmë të gjitha ndeshjet deri në fund të kampionatit”, tha argjentinasi.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads