More

  Perotti kërkon trofe me Romën

  Skuadra italiane Roma është duke kaluar një moment të mirë në Serie A.

  ‘Giallorosët’ kanë gjashtë fitore në shtatë takimet e fundit dhe janë konkurrent për titullin e kampionit.

  Sulmuesi argjentinas i Romës, Diego Perotti ka thënë se dëshiron të fitojë trofe këtë vit me Romën.

  “Jemi në garë për tre trofe të ndryshëm, Serie A, Ligën e Evropës dhe Kupën e Italisë”.

  “Dëshira jonë është të triumfojmë në Serie A dhe në Evropë, por nuk do ta largojmë vëmendjen as nga Kupa e Italisë”, deklaroi Perotti.

  “Skuadra është duke luajtur mirë, mirëpo ne dëshirojmë të fitojmë të gjitha ndeshjet deri në fund të kampionatit”, tha argjentinasi.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...

  Talat Xhaferi: Shkruam histori, gjeneratat e reja ta vazhdojnë dhe ta përsosin

  Tani më ish kryeministri Talat Xhaferi, në rrjetin social facebook ka falënderuar të gjithë për mbështetjen në këto ditë...

  Moti i lig dëmton të mbjellat/ Bujqët e Straçincës: Puna e disa muajve shkoi dëm në pak minuta

  Mijëra hektarë të mbjella janë demtuar nga moti i ligë i një ditë më parë. Ekipi ynë vizitoi fshatin...