More

  Në Saraj shënohet Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve me aftësi të kufizuara

  Nën organizim të OjQ Imago Plus Shkup dhe me përkrahje të Komunës Saraj, sot në Qendren Tregetare SARAJ u shënua Dita Ndërkombëtare e fëmijëve me aftësi të kifizuara, me nje ekspozitë dhe program argëtues të pergaditur nga fëmijët me aftësi të kufizuara.

  Në këtë ekspozitë përveç prindërve dhe fëmijëve ,mori pjesë edhe kryetari i komunës së Sarajit dhe qërfaqsues të Imagi Plus.

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...