More

  Në Saraj shënohet Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve me aftësi të kufizuara

  Nën organizim të OjQ Imago Plus Shkup dhe me përkrahje të Komunës Saraj, sot në Qendren Tregetare SARAJ u shënua Dita Ndërkombëtare e fëmijëve me aftësi të kifizuara, me nje ekspozitë dhe program argëtues të pergaditur nga fëmijët me aftësi të kufizuara.

  Në këtë ekspozitë përveç prindërve dhe fëmijëve ,mori pjesë edhe kryetari i komunës së Sarajit dhe qërfaqsues të Imagi Plus.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...