More

  Muhamed Elmazi ka një lajm të mirë për banorët e Sarajit

  Këshilltari i BDI-së në Qytetin e Shkupit Muhamed Elmazi njoftoi se sot kanë siguruar 124.611,207denarë për restaurimin e rrugës kryesore nga stacioni policorë deri te Kanjoni i Matkës, njofton derveni.mk.

  1. Sot një lajm i shumëpritur nga qytetarët e vendbanimit Matk,për restaurimin e rrugês kryesore nga stacioni policor deri te Kanjoni Matkës – Matk e poshtme !
  Nga buxheti i Qytetit sigurojmë 124.611,207 denar për të njejtën,e cila do të realizohet në faza për gjatē viteve 2023,2024 dhe 2025.

  2. Sa i përket iniciativës për ndryshime të emrit të rrugës Adem Demaçi,ne si këshilltar ishim KUNDËR..

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Këto janë emrat e drejtorëve nga Alternativa

  Menu KërkAlternativa nga Koalicioni VLEN tanimë i kanë caktuar emrat e kandidatëve për sekretar shtetëror, drejtorë dhe zëvendësdrejtor, që pritet...

  Ali Ahmeti mbledh sot në Gostivar strukturat e BDI-së për mbledhjen e përgjithshme

  Bashkimi Demokratik për Integrim sot në Gostivar do të zhvillojë mbledhjen e përgjithshme. Mbledhja organizohet me kërkesë të kreut të...

  Në vendkalimin kufitar Tabanoc rritet fluksi i hyrje-daljeve në RMV

  Në vendkalimin kufitar “Tabanoc” ka rritje të fluksit të hyrje-daljeve nga vendi. Në vendkalimet tjera kufitare nga Maqedonia e Veriut...

  Taravari vizitoi familjen e foshnjës së dhunuar nga Saraji: Dhunuesit do të dënohen!

  Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, ka vizituar këtë mbrëmje familjarët e foshnjës 3 muajshe për të cilën u raportua...