More

  Kompanitë nga Derveni më të suksesshme

  Oda Ekonomike e Maqedonisë Veriperëndimore sot për herë të shtatë i shpalli 100 kompanitë më të suksesshme mes anëtarëve të saj.

  Kompania më e mirë për vitin 2017 u shpall kompania Kipper Market, e pasuar nga Dauti Komerc, Neptun, Bas tuti-fruti dhe Alma-M.

  Ajo që bie në sy është fakti që dy nga pesë kompanitë më të mira për këtë vit Dauti Komerc dhe Alma-M janë nga Derveni, rrespektivisht me pronarë nga rajoni i Komunës së Sarajit./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

  Me kryeministrin e Kosovës kemi takime të rregullta, qoftë kur kemi qenë në opozitë, qoftë tash kur jemi në...

  Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

  Vendimi i Gjykatës Administrative dhe i KSHZ-së që të rivotohet në 6 vendvotime në Njësinë e pestë zgjedhore dhe...

  Liqeni i Ohrit ndër më të vjetërit në Evropë

  LIQENI I OHRIT NJË NGA MË TË VJETËR NË EUROPË Ohër, 18 maj – Liqeni i Ohrit ndodhet në kufirin malor...

  Pasdite takim i kryesisë së BDI-së

  Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka njoftuar se pasdite kryesia e partisë do të mbajë takim. Takimi, siç është paralajmëruar...