More

  Hamzë Jashari kampion në xhudo

  Sportistët shqiptare po radhisin suksese të njëpasnjëshme në garat ndërkombëtare në shumë disciplina.

  Një nga ta është edhe xhudisti nga Nerezi Hamze Jashari, i cili nuk njef humbje gjithandej ka garon.

  Ditëve të fundit ai u stolis edhe me nje medalje të artë në Gior të Hungarisë , në garat europiane të seniorëve në xhudo. Urime dhe suksese per Hamzën i cili po na bën të ndjehemi krenarë.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...