More

  Hamzë Jashari kampion në xhudo

  Sportistët shqiptare po radhisin suksese të njëpasnjëshme në garat ndërkombëtare në shumë disciplina.

  Një nga ta është edhe xhudisti nga Nerezi Hamze Jashari, i cili nuk njef humbje gjithandej ka garon.

  Ditëve të fundit ai u stolis edhe me nje medalje të artë në Gior të Hungarisë , në garat europiane të seniorëve në xhudo. Urime dhe suksese per Hamzën i cili po na bën të ndjehemi krenarë.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...