More

  Grupi i Shkupit “masakrohet” me komente në rjetin social facebook

  Pas përplasjeve që ndodhën dje në Lëvizjen Besa , shumë aktivist e kanë komentuar ndarjen e partis së tyre , njofton derveni.info.

  Target i fyerjeve dhe përplasjes kan qenë Grupi i Shkupit të udhëhequr kryesisht nga Afrimi , Zejdi e Zeka.

  Në vazhdim ju sjellim disa nga komentet e aktivistëve :

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Taravari dhe Sela vizituan Sarajin

  Sonte në Saraj Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari dhe ish-kryetari Ziadin Sela takuan strukturat e partisë të...

  Drejtori i ri i NP “Rrugë dhe Rrugica” inspektoi punët në teren

  Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danela Arsovska dhe drejtori i NP “Rrugë dhe Rrugica”, Said Said, inspektuan fazën përfundimtare...

  Fondacioni “ALBIZ” ndërtoi kopshtin për fëmijë në Radushë

  Sot për herë të parë u ndërtua këndi i lojërave inkluziv për fëmijët me nevoja të posaçme në shkollën...

  Shqiptohen 164 gjoba në Shkup

  MPB njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejë 164 gjoba për shkelje të...
  WordPress Ads