More

  FRBDI SARAJ : Të bashkuar rreth amblemës së Bashkimit Demokratik për Integrim

  Forumi Rinor i Bashkimit Demokratik për Integrim Dega Saraj, të martën mbajti mledhjen e rradhës në kuadër të mledhjeve të regullta që i zhvillon me strukturat e saja.

  I pranishëm në këtë mledhje ishte edhe Kryetari i Degës BDI Saraj, Rafiz Aliti Komandant Msuesi.

  “Mesazhi i sotëm i Forumit Rinorë ishte se vetëm të bashkuar rreth emblemës së BDI-së mund të jemi të suksesshëm dhe të pamposhtur. Forumi Rinor BDI- Saraj gjithmonë në kontinuitet ka qenë forca e pashtershme e BDI-së në përgjithësi, por edhe e BDI-së në Saraj në veçanti. Përpara vetës na pret një sfidë e re elektorale e cila duhet më shumë se kurë unitet, përkushtim dhe harmonizim të ideve tona. Me shpresë se edhe kësaj rradhe do të dalim fitimtarë dhe me një fitore plebishitare për BDI-në”, thuhet në njoftimin e Forumit Rinor të BDI-së Saraj.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...