More

  Fillon aksioni për pastrim në Komunën e Sarajit

  Në kuadër të bashkëpunimit  të komunes Saraj dhe Qytetit të Shkupit, sot ka filluar një aksion i madh për pastrim në të gjith territorin e komunes se Sarajit.

  Portali derveni.info arriti të sigurojë keto fotografi të aksionit ku shifen punëtorët e Nderrmarjes publike komunale të Sarajit dhe N.P “Parqet dhe Gjelbrimi” duke pastruar rrugët e Sarajit. Pritet që ky aksion të zgjat disa ditë dhe shpresojmë se rezultatet do të jenë të dukshme./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads