More

  Fillon aksioni për pastrim në Komunën e Sarajit

  Në kuadër të bashkëpunimit  të komunes Saraj dhe Qytetit të Shkupit, sot ka filluar një aksion i madh për pastrim në të gjith territorin e komunes se Sarajit.

  Portali derveni.info arriti të sigurojë keto fotografi të aksionit ku shifen punëtorët e Nderrmarjes publike komunale të Sarajit dhe N.P “Parqet dhe Gjelbrimi” duke pastruar rrugët e Sarajit. Pritet që ky aksion të zgjat disa ditë dhe shpresojmë se rezultatet do të jenë të dukshme./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...