More

  Familja e Almir Aliut në takim me grupin parlamentar të BDI-së

  Familja e Almir Aliut po realizon një takim me Grupin parlamentar të BDI-së. Mësohet se BDI do inicioje Komision parlamentar për rastin e Almir Aliut.

  Me këtë veprim, edhe përkundër tendencave të faktorëve të ndryshëm për të përfituar pikë politike nga rasti tragjik i Almirit, vetë familja e të ndjerit Almir tregon se besim dhe shpresë kanë te Bashkimi Demokratik për Integrim, si partia shqiptare e cila denjësisht ka mbrojtur interesat e shqiptarëve në shtetin e Maqedonisë.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shuton Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdojë pa Blerim Bexhetin

  BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të fuksionojë pa Ali Ahmetin, Blerim Bexhetin, Musa Xhaferin kështu është...

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...
  WordPress Ads