More

  EURO FASADA ES , firma më prestigjoze për fasada , glet dhe moleraj

  EURO FASADA ES , është firma më prestigjoze për fasada , moleraj , glet .

  Shpenzimi kryesor i shtëpisë gjatë jetesës është kostoja e ngrohjes dhe ftohjes andaj që të mos shpenzini pa nevojë , kujdes të veçantë duhet kushtuar termoizolimit./derveni.info

  Kontakt tel: 071 698 589 dhe 071 597 831

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads