More

  Erdini I vogël nga Saraj, çmendë klubet në Itali

  Erdini nga Saraji, po çmend klubet me famë botërore në Itali dhe Evropë. Një talent e ka dëshmuar në një turnir në Romë të Italisë, që llogaritet më I madhi në gjith Italinë për fëmijë.

  Në këtë turnir Erdin Veseli shpallet goll shënuesi më I mirë, por ajo që është më me rëndësi ai shpallet edhe më I dashuri I tifozëve të “ Atletico Monteverde”. Kështu shkruajn mediet sportive në Itali për Erdin nga Saraji,madje duke dhënë komente shumë positive, ‘forca capitano’, ‘forca bomber’, etj.

  Ajo që më shumë komentohet për talentin e Erdinit është për lëvizjet e shpejta që bënë, teknika dhe edukata, ku për këto vyrtite kanë shfaqur interest ë madhe klubet e mëdha evropiane, dhe tani po e ndjekin në lojat që zhvillon klubet Roma dhe Lazio.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...