More

  Dramë në Kondovë: Burri rrah gruan e tij deri sa ajo u alivanos, ia merr djalin 8 vjeçar

  Një burrë ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortës së tij (33), të cilën e kishte rrahur në prani të djalit të tyre, njofton MPB, transmeton Zhurnal.

  MPB kumtoi se mbrëmë rreth orës 19:30 viktima ka denoncuar rastin se në ora 14:00 në shtëpinë e tyrë në Kondovë burri i saj e ka sulmuar fizikisht, pas çka e ka tërhequr zvarrë për flokë.

  Pastaj ai ka marrë djalin e tyre 8 vjeçar dhe ka dalë nga shtëpia, ndërsa vikitma ka humbur vetëdijen. Dy fëmijet e tjerë kanë kërkuar ndihmë te fqinjët të cilët më pas kanë thirrë ndihmën e shpejtë.

  Viktima është dërguzar në Spitalin “8 Shtatori” për kurim të mëtutjeshëm.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...