More

  Dramë në Kondovë: Burri rrah gruan e tij deri sa ajo u alivanos, ia merr djalin 8 vjeçar

  Një burrë ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortës së tij (33), të cilën e kishte rrahur në prani të djalit të tyre, njofton MPB, transmeton Zhurnal.

  MPB kumtoi se mbrëmë rreth orës 19:30 viktima ka denoncuar rastin se në ora 14:00 në shtëpinë e tyrë në Kondovë burri i saj e ka sulmuar fizikisht, pas çka e ka tërhequr zvarrë për flokë.

  Pastaj ai ka marrë djalin e tyre 8 vjeçar dhe ka dalë nga shtëpia, ndërsa vikitma ka humbur vetëdijen. Dy fëmijet e tjerë kanë kërkuar ndihmë te fqinjët të cilët më pas kanë thirrë ndihmën e shpejtë.

  Viktima është dërguzar në Spitalin “8 Shtatori” për kurim të mëtutjeshëm.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads