More

  DJ ADIS , nga muaji shkurt fillon sezonin e ri

  Dj Adis prej muajin shkurt fillon sezonin e ri , me kamer profesionale dhe aparat fotografik me pajisjet më moderne.

  Rezervimet mund ti bëni për Dasma,Ahengje,Syneti , si dhe zërim me qera.

  Njëkohësisht DJ ADIS po ashtu bën rezervimin e ç’do këngëtari apo këngëtaru që dëshiron për muzikë live./derveni.info

  Kontakt tel: 070 800 000 dhe 078 600 000.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Taravari dhe Sela vizituan Sarajin

  Sonte në Saraj Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari dhe ish-kryetari Ziadin Sela takuan strukturat e partisë të...

  Drejtori i ri i NP “Rrugë dhe Rrugica” inspektoi punët në teren

  Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danela Arsovska dhe drejtori i NP “Rrugë dhe Rrugica”, Said Said, inspektuan fazën përfundimtare...

  Fondacioni “ALBIZ” ndërtoi kopshtin për fëmijë në Radushë

  Sot për herë të parë u ndërtua këndi i lojërave inkluziv për fëmijët me nevoja të posaçme në shkollën...

  Shqiptohen 164 gjoba në Shkup

  MPB njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejë 164 gjoba për shkelje të...
  WordPress Ads