More

  BIS OIL

  Bis Oil është kompani familjare private që u themelua në vitin 1992. Në fillim të aktivitetit kryesor të vajrave me shumicë Bis Oil-it dhe lubrifikantë dhe me pase edhe te automjeteve transportuese dhe makineri industriale.

  Bis Oil në fillim të vitit 1993 bëhet një shpërndarës i autorizuar për CASTROL për Maqedoninë deri në vitin 1998 dhe më vonë auto pjesë Robert Bosch dhe diagnostifikim. Me zhvillimin e portofolit të kompanisë sonë si një shpërndarës i autorizuar për Maqedoninë për t’u bërë dhe OMW Petrol Ofisi që nga viti 2006. Përveç markave më lart botërore përmendur famshme Bis Oil ofron një gamë të gjerë të prodhimeve nga disa prodhues premium të lartë, si për shembull: Luk, INA, zar, Febi, Blue Print, vajra BP, filtra Fil, pllaka icer frenave, kujdes makinën Abro dhe të tjerët.

  Blerësit tanë me shumicë, tashmë jane 1000 në gjithë Maqedoninë, gjithmonë kemi një ekip profesional mbështetje të Bis Oil dhe sigurinë e duhur për çdo produkt, për ne është shumë e rëndësishme për partnerët tanë të jenë të kënaqur me bashkëpunimin tonë.

  Kompania jonë është e vendosur në autostradën në dalje të Shkupit drejt Tetovës organizuar me 8500 m2 sipërfaqe përmban një ndërtesë moderne komerciale përbërë nga depo të organizuar 3000m2 dhe zyra në 1000m2 oborr me hapësirat e parkimit dhe gjelbërim dhe ofrimit të infrastrukturës automjeteve dhe teknologji adekuate IT dhe software.

  Ne jemi te prirur vazhdimisht për të futur risi në treg dhe per klientët tanë ne ofrojmë vetëm cilësi më të lartë në kushtet më të mira, për shkak se tani është koha për t’u bashkuar me tej për të arritur misionin tonë.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...