More

  Berkan Emini zgjidhet për herë të tretë sportisti i vitit për moshat pioner

  Berkan Emini zgjidhet për herë të tretë sportisti i vitit për moshat pioner , njofton derveni.info.

  “Sot ishte një ditë e lumtur për mua pasi që u zgjedha për herë të 3 sportist i vitit për moshat pioner.Kjo sezonë ishte një sezon tepër i suksesshëm për mua pasi që arita të thyej edhe 2 rekorde  shtetërore të pathyera që nga viti 1980, dhe për këtë sukses dua ta falemenderoj trajnerin tim Orhan Ismani pasi ai më bëri të arij deri këtu ku jam, dhe ai meriton meritat më të mëdha shkruan në profilin e tij në instagram atleti Emini”./derveni.info

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Hospitalizohen dhe shtatë persona të tjerë me kollë të mirë, gjithsej 786 raste në vend

  Prej datës 14 deri më 20 qershor, janë raportuar gjithsej 41 raste të reja me pertusis, të njohur si...

  Komuna e Haraçinës me qendër për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijët me nevoja të posaçme

  Komuna e Haraçinës prej sot ka qendrën e saj për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijë...

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...