More

  Berkan Emini zgjidhet për herë të tretë sportisti i vitit për moshat pioner

  Berkan Emini zgjidhet për herë të tretë sportisti i vitit për moshat pioner , njofton derveni.info.

  “Sot ishte një ditë e lumtur për mua pasi që u zgjedha për herë të 3 sportist i vitit për moshat pioner.Kjo sezonë ishte një sezon tepër i suksesshëm për mua pasi që arita të thyej edhe 2 rekorde  shtetërore të pathyera që nga viti 1980, dhe për këtë sukses dua ta falemenderoj trajnerin tim Orhan Ismani pasi ai më bëri të arij deri këtu ku jam, dhe ai meriton meritat më të mëdha shkruan në profilin e tij në instagram atleti Emini”./derveni.info

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...