More

  Bëhet pastrimi i rrugëve në Fshatin Rashçe nga shiu i rëmbyeshëm mbrëmë

  Intervenimi në hyrje të Rashçes nga
  NKP ‘Saraj’ edhe gjatë diës së sotme ka qenë aktive në sanimin dhe pastërimin e rrugëve nga shiju i rrëmbyeshëm.

  Intervenim në pastrimin e rrugës është kryer tek qarkorja në dalje të Sarajit dhe në hyrje të vendbanimit Rashçe. Ku me anë të cisternave është pastruar uji në këta dy akse rrugore , thuhet në  njoftimin nga Komuna e Sarajit./Derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...