More

  Bashkësia Lokale e Bojanës organizon aksion për mbjelljen e drunjëve

  Bashkësia Lokale e Bojanës organizon aksion për mbjelljen e drunjëve.

  ”Lajmërohen të gjithë bashkëfshatarët, në vecanti rrinia e f.Bojanë se me datë 18.03.2018 (e diell) Bashkësia Lokale organizon akcion për mbjelljen e drunjëve.

  Gjatë këtij akcioni planifikohet mbjellja e 200 drunjëve në lokacione të ndryshme.

  Për realizimin e kësaj pune na nevojitet ndihma juaj, konkretisht kemi nevoj për puntor vullnetar për punë fizike.
  Të gjithë ju që mundeni, ftoheni nesër në ora 09:00 të na bashkangjiteni në qendër te fshatit.

  #BojanaEGjelbërt
  Së bashku mundemi më tepër , thuhet në njoftimin e Bashkësisë Lokale./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...