More

  Bashkësia Lokale e Bojanës organizon aksion për mbjelljen e drunjëve

  Bashkësia Lokale e Bojanës organizon aksion për mbjelljen e drunjëve.

  ”Lajmërohen të gjithë bashkëfshatarët, në vecanti rrinia e f.Bojanë se me datë 18.03.2018 (e diell) Bashkësia Lokale organizon akcion për mbjelljen e drunjëve.

  Gjatë këtij akcioni planifikohet mbjellja e 200 drunjëve në lokacione të ndryshme.

  Për realizimin e kësaj pune na nevojitet ndihma juaj, konkretisht kemi nevoj për puntor vullnetar për punë fizike.
  Të gjithë ju që mundeni, ftoheni nesër në ora 09:00 të na bashkangjiteni në qendër te fshatit.

  #BojanaEGjelbërt
  Së bashku mundemi më tepër , thuhet në njoftimin e Bashkësisë Lokale./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...