More

  Aksion policor në Llaskarc , arratisen personat në kërkim

  Sot policia afër fshatit Llaskarc ,  gjatë një aksioni konfiskoi një automjet të tipit Land Rover, por nuk arriti të kap edhe personat që kërkon pasi ata arritën që të arratisen. Banorët që jetojnë afër depos ku është lënë vetura thonë se kanë parë prani të shtuar të policisë.

  Ministria e Brendshme nuk zbulon detajet e hetimit. Automjeti Land Rover u la 300 metra nga fshati Llaskarc, nën autostradën Shkup-Tetovë. Policët morën në pyetje disa persona që u gjetën në vendngjarje si dhe njerëzit e punësuar në depo.

  Ministria e Brendshme nuk tregon personin që kërkon dhe për çfarë hetohet i njëjti por thekson se hetimi do të vazhdojë edhe në ditët në vijim.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads