More

  Aksion policor në Llaskarc , arratisen personat në kërkim

  Sot policia afër fshatit Llaskarc ,  gjatë një aksioni konfiskoi një automjet të tipit Land Rover, por nuk arriti të kap edhe personat që kërkon pasi ata arritën që të arratisen. Banorët që jetojnë afër depos ku është lënë vetura thonë se kanë parë prani të shtuar të policisë.

  Ministria e Brendshme nuk zbulon detajet e hetimit. Automjeti Land Rover u la 300 metra nga fshati Llaskarc, nën autostradën Shkup-Tetovë. Policët morën në pyetje disa persona që u gjetën në vendngjarje si dhe njerëzit e punësuar në depo.

  Ministria e Brendshme nuk tregon personin që kërkon dhe për çfarë hetohet i njëjti por thekson se hetimi do të vazhdojë edhe në ditët në vijim.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...