More

  Ademi: Ligji i Gjuhës Shqipe, çelsi i mbijetesës së kësaj Qeveri

  Dënime për të gjithë ata që nuk do ta zbatojnë Ligjin për Gjuhën Shqipe , madje edhe për z.Ivanovin , ka deklaruar deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim Xhevat Ademi.

  I ftuar në një debat televiziv , deputeti Ademi ka deklaruar se Ligji i Gjuhës Shqipe në praktikë është edhe çelësi i mbijetesës së kësaj  qeverie , ndërsa mos zbatimi i tij në mënyrë direkte do ti godas xhepat e qytetarëve./derveni.info

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

  Vendimi i Gjykatës Administrative dhe i KSHZ-së që të rivotohet në 6 vendvotime në Njësinë e pestë zgjedhore dhe...

  Liqeni i Ohrit ndër më të vjetërit në Evropë

  LIQENI I OHRIT NJË NGA MË TË VJETËR NË EUROPË Ohër, 18 maj – Liqeni i Ohrit ndodhet në kufirin malor...

  Pasdite takim i kryesisë së BDI-së

  Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka njoftuar se pasdite kryesia e partisë do të mbajë takim. Takimi, siç është paralajmëruar...

  Largohet flamuri i BE-së dhe NATO-s në një pjesë të Presidencës, Kabineti i Davkovës për TV21: Janë zhvendosur për shkak të aktiviteteve teknike

  Nga fotografitë e takimeve që po bën presidentja e shtetit Gordana Silanovska-Davkova, shihet se në një pjesë të hapësirave...