More

  Zyrtare: Inter transferon një talent (Foto)

  Zyrtare: Inter transferon një talent (Foto)

  Interi ka transferuar një talent nga Rumania

  Drejtuesit e Interit janë duke investuar në skuadër për të ardhmen. Nerazzurrët kanë transferuar talentin rumun, Vlad Mitrea.

  Interi e ka blerë mesfushorin 16 vjeçar nga gjiganti rumun, Dinamo Bukuresht për 200 mijë euro, shkruan Gazzetta dello Sport, përcjell Express.

  Nerazzurrët kanë fituar garën me Udinesen për transferimin e talentit që premton shumë në të ardhmen. /Express/

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...