More

  Zv/Ministri Nuhiu : Të martën nënshkruhet Deklarata e përbashkët për njohjen reciproke të patent shoferit me shtetin e Gjermanisë

  Të martën nënshkruhet Deklarata e përbashkët për njohjen reciproke të patent shoferit me shtetin e Gjermanisë.

  Zëvendës ministri Agim Nuhiu shkruan:

  Te marten do te nenshkruhet Deklarata e perbashket me Gjermanine per njohjen reciproke te Patent shoferit!
  Nga kjo dite Patent shoferat e Maqedonise do te njihen ne Gjermani!
  Qyetaret tane meritojne edhe me shume, kudo qe ndodhen ata ????

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...