More

  Zv/Ministri Nuhiu : Të martën nënshkruhet Deklarata e përbashkët për njohjen reciproke të patent shoferit me shtetin e Gjermanisë

  Të martën nënshkruhet Deklarata e përbashkët për njohjen reciproke të patent shoferit me shtetin e Gjermanisë.

  Zëvendës ministri Agim Nuhiu shkruan:

  Te marten do te nenshkruhet Deklarata e perbashket me Gjermanine per njohjen reciproke te Patent shoferit!
  Nga kjo dite Patent shoferat e Maqedonise do te njihen ne Gjermani!
  Qyetaret tane meritojne edhe me shume, kudo qe ndodhen ata 🇲🇰🇩🇪

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shuton Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdojë pa Blerim Bexhetin

  BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të fuksionojë pa Ali Ahmetin, Blerim Bexhetin, Musa Xhaferin kështu është...

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...
  WordPress Ads