More

  Zaimina Vasjari shfaq të pasmet në xhakuzi (Foto, +16)

  Zaimina Vasjari shfaq të pasmet në xhakuzi (Foto, +16)

  Këngëtarja Zaimina Vasjari është bërë shumë e njohur tashmë për provokimet e saj në rrjetet sociale.

  Ndonëse publikon rrallë projekte muzikore, prapëseprapë ajo po arrin të marrë vëmendjen e mediave dhe publikut përmes postimeve të saj në Instagram dhe SnapChat.

  Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi në lnstagram, ku është shfaqur mjaft seksi teksa shijon një ç’lodhje në xhakuzi.

  Në disa prej fotografive, bukuroshja nuk ka hezituar të shfaq as të pasmet e saj të formësuara, duke marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj. /Telegrafi/

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  27 prilli/ Drejtori i VMRO-së ua pezulloi dënimet disa të dënuarve

  U.d. drejtor i Drejtorisë për Ekzekutimin e Sanskioneve, Aleksandar Pandov, pezullon nga dënimi disa nga të dënuarit për rastin...

  Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

  Komisioni Rregullator i Energjetikës, i Shërbimeve të Ujit dhe i Shërbimeve të Menaxhimit me Mbeturinat Komunale i Republikës së...

  LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë

  Shpenzimet minimale të një familjeje në korrik kanë qenë 60.570 denarë dhe në krahasim me qershorin janë rritur për...

  Aktivë shtatë zjarre, në 24 orët e fundit janë regjistruar 29 zjarre në ambient të hapur

  Shkup, 22 korrik – Qendra për menaxhim me kriza në mëngjes njoftoi se në 24 orët e fundit ka...