More

  Zaimina Vasjari shfaq të pasmet në xhakuzi (Foto, +16)

  Zaimina Vasjari shfaq të pasmet në xhakuzi (Foto, +16)

  Këngëtarja Zaimina Vasjari është bërë shumë e njohur tashmë për provokimet e saj në rrjetet sociale.

  Ndonëse publikon rrallë projekte muzikore, prapëseprapë ajo po arrin të marrë vëmendjen e mediave dhe publikut përmes postimeve të saj në Instagram dhe SnapChat.

  Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi në lnstagram, ku është shfaqur mjaft seksi teksa shijon një ç’lodhje në xhakuzi.

  Në disa prej fotografive, bukuroshja nuk ka hezituar të shfaq as të pasmet e saj të formësuara, duke marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj. /Telegrafi/

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...