More

  Vetura godet 7 vjeçarin në Saraj

  Një fëmijë i moshës 7 vjeçar është goditur mbrëmë nga një veturë në fshatin Saraj të Shkupit, njofton Medial.mk

  E gjithë ngjarja ka ndodhë mbrëmë rreth orës 18, kur një veturë me një shpejtësi mbi shpejtësinë e kufizuar ka goditur fëmijën 7 vjeçar.

  Nga MPB kanë informuar se fëmijën e ka goditur një veturë e tipit “Seat Ibiza” me tabela të regjistrimit nga Shkupi, veturë kjo e cila ka qenë i drejtuar nga një 60 vjeçar me iniciale A.T nga Shkupi, raporton Medial.mk.

  Pas goditjes të cilën e ka marrë fëmija, me një veturë tjetër është dërguar në spitalin “Nëna Terez” në Shkup, ku është konstatuar gjendja e tij, dhe lëndimet e rënda të cilat i ka marrë, për çka është ndalë për kurim në spital.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...