More

  United kërkon dyshen e Lazios

  United kërkon dyshen e Lazios

  Manchester United janë të interesuar që të blejnë nga Lazio dyshen Keita Balde dhe Stefan de Vrij.

  Trajneri Jose Mourinho është në kërkim të një qendërmbrojtësi dhe dëshirat e tij i plotëson holandezi i Lazios, De Vrij.

  Por emër që flitet si zëvendësues nëse Wayne Rooney largohet është Keita Balde.

  Drejtori i Lazios, shqiptari Iglit Tare, ditë më parë e pranoi se bisedimet për vazhdimin e kontratës me sulmuesin kanë ngecur edhe pse kishte një takim me agjentin e tij Jorge Mendes.

  Për Keitan ka interesim edhe nga Juventusi dhe Milani. Lojtarit kontrata i mbaron në verë të vitit 2018.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...