More

  Uka Komerc

  “Uka Komerc” eshte markë dhe sinonim për 100% produkte të shëndetshme dhe natyrore vlerat e të cilëve kemi ruajtur në një paketim modern.

  “Uka Komerc” është një biznes familjar për prodhimin e produkteve të mishit, e themeluar në vitin 1991. Ajo është e vendosur në zonën ekologjike të komunës së Sarajit.

  “Uka Komerc”, posedon personel profesional dhe te provuar në industrinë e prodhimit të mishit.

  Uka Komerc është kompania e parë e Maqedonisë që ka marrë certifikatën hallall.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...