More

  UKA Komerc, pushton Tregun EUROPIAN

  Kompania e mirënjohur nga Shkupi për prodhimin e produkteve të mishit UKA, pas shume sukseseve në tregun vendor, fillon distribuimin e Pashtetës UKA edhe në tregun Europian më konkretisht në vendet Skandinave (Suedi,Norvegji,Danimark),

UKA Komerc informon të gjithë konsumatoret e diasporës se Pashtetën UKA mund ta gjejnë tek kompania e suksesshme dhe e mirënjohur nga Suedia ADELINA GROSS AB,e cila njëkohësisht është edhe Distributor gjeneral për Vendet Skandinave(Suedi,Norvegji,Danimarke),qëllimi i kësaj kompanie, që në fillimin ka qenë promovimi dhe distribuimi i produkteve cilesore nga Ballkani për Tregun Skandinav.

222

Vlen të theksohet se kompania Adelina Gross AB është një ndër kompanit më të sukseshme dhe me renome në tregun Europjan.

Menaxhmenti i kompanisë “Uka Komerc”, thotë se ata nuk do të ndalen me këtë sukses, pasi që synimi i tyre është që produktet e saja cilësore t’i zgjerojnë edhe në më shumë vende tjera evropiane, duke ju ofruar kështu ushqim cilësorë shtetasve evropian. Kualiteti i padiskutueshëm i produkteve të UKA Komerc, lenë shpresë se në një të ardhme shumë të afërt, produktet e kësaj kompanie, ne do të mund të gjemë në çdo cep të Evropës, por pse jo edhe në mbarë botën./

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Komuna e Haraçinës me qendër për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijët me nevoja të posaçme

  Komuna e Haraçinës prej sot ka qendrën e saj për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijë...

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...

  Talat Xhaferi: Shkruam histori, gjeneratat e reja ta vazhdojnë dhe ta përsosin

  Tani më ish kryeministri Talat Xhaferi, në rrjetin social facebook ka falënderuar të gjithë për mbështetjen në këto ditë...